Ana Sayfa

1) Led ve Lazer Haberleşme Sistemlerimiz  ile geniş band ve yüksek hız sunuyoruz. Başlıca ürünümüz olan serbest uzay optik (FSO) sistemleri yle haberleşme problemlerinizi çözüyoruz.
2) Elektronik Kart Tasarımı mühendislerimizle  sizlere özel tasarımlar ve çözümler sunuyoruz. Yüksek frekans dahil olmak üzere kartlarınızın tasarımı ve üretimi istediğiniz testlere uygun uzman teknik kadroyla hazırlıyoruz.
3) Web Sayfası Tasarımı php,  flash, html ve diğer programlama kullanarak profosyonel web hizmetleriyle sizi dünyaya açıyoruz. ASP.NET ile uzaktan kontrollü web sayfası ve veri tabanı hizmeti sunuyoruz. Özgünlüğe değer verip size özel yazılım ve tasarımlar üretiyoruz.
4) Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)  web sayfalarınızın optimizasyonunu eğitim almış mühendisler tarafından size yönelik yapıyoruz. Doğru sözcükler ile doğru yerde yer almanızı sağlayarak arama motorlarında başarı garantiliyoruz.
5) Java ve Android Uygulamaları sayesinde sizleri cep telefonu ve tablet platformlarına taşıyoruz. Yeni platformlarda etkin kılmak için size özel tasarımlar sunuyoruz.
6) FPGA ve Mikroişlemci Programlama dilleriyle başarılı elektronik sistemler tasarlıyoruz.

7) Stok Kontrol ve Otomasyon Yazılımları uzman mühendislerimiz tarafından üretilip işgücü için harcanan enerjinizi minimuma indiriyoruz.


Leave a Reply

Arşivler